شرکت پاناپرداز پرسیا

شرکت پاناپرداز پرسیا باهدف ارائه تجهیزات زیرساخت ، خرید سرور ، خرید تجهیزات ذخیره سازی ، خدمات و راهکارهای تخصصی صنعت IT کشور و باتکیه برتجربه ۱۰ ساله مدیران خود تاسیس گردید.

رشد سریع شرکت که بنیان خود را براستفاده از تکنولوژی‌های نوین و استاندارد بین‌المللی بنا نهاده مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای تامین نیازهای جدید و بی‌شمار خود در زمینه‌های گوناگون فناوری اطلاعات از شرکت پانا پرداز پرسیا بهره جسته و از خدمات پس‌از فروش و فروش بی‌قید و شرط آن بهره‌مند گردند.

سازمان‌ها برای تحقق اهداف و کسب‌موفقیت نیازمند تصویری روشن از آینده خود می‌باشند، تصویری که جهت‌گیری‌های آتی سازمان را به‌وضوح معین نماید. یک سازمان نیز مانند افراد آرزویی برای آینده دارند که به آن چشم‌انداز می‌گویند. از این روز این شرکت چشم‌انداز سازمانی خود را برای رسیدن به‌اهداف زیر پایه‌ریزی نموده است.

تماس با پاناپرداز و دریافت مشاوره

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.