شیری برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم

تهران- ایرنا- مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از این تیم جدا شدم و برای سرخ‌پوشان در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت دارم.


به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه هفته گذشته در دیدار سوپرجام فوتبال ایران در شرایطی مقابل فولاد خوزستان با یک گل شکست خورد که مهدی شیری در دقیقه ۷۱ این مسابقه از زمین اخراج شد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی برای دقایقی ۱۰ نفره کار را دنبال کنند.


پس از این شکست شیری از سوی «یحیی گل‌محمدی» در اختیار باشگاه گذاشته شد. در همین راستا این بازیکن صبح امروز شنبه در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با مسوولان نشستی برگزار کرد.


او پس از خروج از محل باشگاه در جمع خبرنگارن اظهار داشت: از پرسپولیس جدا شدم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.


این در حالی بود که در امروز و در ساعات پایانی نقل و انتقالات نیم فصل بحث معاوضه او با «آیاندا پاتوسی» از فولادخوزستان مطرح شد که ظاهرا سرانجامی نداشت.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.