عطایی با اشتباهاتی کوچک باختیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال هراز آمل گفت: اشتباهات کوچک ما باعث شد مقابل فولاد شکست بخوریم.


به گزارش ایرنا، هراز آمل امروز با پشت سر گذاشتن دومین شکست مقابل فولاد سیرجان، از لیگ برتر والیبال حذف شد و نتوانست به جمع چهار تیم برتر مسابقات صعود کند.


بهروز عطایی پس از پایان این بازی اظهار کرد: بازی بسیار باکیفیتی بود. در طول مسابقه هم مدام تاکتیک تیم‌ها تغییر می‌کرد. فولاد کم‌اشتباه‌تر بازی کرد اما تیم ما اشتباهات کوچکی داشت که باعث شد نتیجه را به حریف واگذار کنیم.


وی درباره اعتراض طولانی بازیکنان تیمش به تصمیم داور در اواخر مسابقه گفت: در آن صحنه درخواست ویدئوچک دادیم و همه چیز به وضوع مشخص بود. با این وجود داور ویدئوچک تصمیم دیگری داشت. برداشت و من و همه اطرافیانم این بود که توپ به دست مدافع برخورد کرده است.


عطایی درباره برنامه تیمش برای فصل آینده گفت: تا آغاز فصل آینده لیگ برتر زمان زیادی باقی مانده است. باید مدتی استراحت کنیم و سپس به فکر برنامه‌ریزی برای فصل بعدی مسابقات باشیم.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.