فیفا به فدراسیون فوتبال ایران اخطار داد

تهران- ایرنا- فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) در تازه‌ترین احکام انضباطی خود، به فدراسیون فوتبال ایران اخطار داد.


به گزارش ایرنا، فیفا تازه‌ترین احکام انضباطی خود را در خصوص دیدارهای مراحل انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صادر کرد.


در احکام صادره، فدراسیون فوتبال ایران به دلیل عدم تامین نظم و امنیت در دیدار تیم ملی برابر عراق در تاریخ هفتم بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با اخطار مواجه شد.


از جمله مهم‌ترین احکام فیفا می‌توان به آرای صادر شده در خصوص تیم‌های آفریقایی اشاره کرد که براساس آن سنگال که با برتری برابر مصر به جام جهانی راه یافت باید ۱۷۵ هزار فرانک سوییس بابت تخلفات صورت گرفته در دیدار این تیم برابر مصر و لیززژر انداختن روی صورت «محمد صلاح» پرداخته و دیدار بعدی خود را نیز در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار کند.


کمیته انضباطی فیفا فدراسیون فوتبال الجزایر را نیز سه‌هزار فرانک جریمه کرد. علاوه بر این، نیجریه نیز به دلیل اتفاقات دیدار با غنا به پرداخت ۱۵۰هزار فرانک سوییس و برگزاری یک بازی بدون تماشاگر محکوم شده است.


فدراسیون فوتبال لبنان نیز به دلیل عدم رعایت امنیت و پرتاب شدن اشیا در جریان مصاف با سوریه، ۱۰۰ هزار و فدراسیون فوتبال سوریه ۷۵۰۰ فرانک جریمه شد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.