مدیرکل اطلاعات استان فارس با حضور وزیر اطلاعات معارفه شد

شیراز-ایرنا- مدیرکل اطلاعات استان فارس پنجشنبه در آیینی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات معارفه شد. 


این آیین بعدازظهر پنجشنبه با حضور استاندار فارس در جلسه شورای تامین این استان برگزار شد. 


مدیرکل اطلاعات استان فارس با حضور وزیر اطلاعات معارفه شد وزیر اطلاعات پیش از آن و در بدو ورود به شیراز با حضور در گلزار شهدای شیراز به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد. 
حجت الاسلام والمسلمین خطیب سپس با حضور در ستاد خبری اداره‌کل اطلاعات استان فارس به مدت ۳۰ دقیقه پاسخگوی تماس های تلفنی مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۳ بود.
وزیر اطلاعات همچنین در سفر به شیراز به زیارت حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) رفت.
وی همچنین دیدارهای جداگانه‌ای با نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) داشت.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.