وزیر خارجه گرجستان بر توسعه روابط با ایران در همه زمینه ها تاکید

باکو – ایرنا – داویت زالکانیانی وزیر خارجه گرجستان روز جمعه در پیامی خطاب به حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان، چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و خواستار توسعه روابط با ایران در همه زمینه ها شد.


  به گزارش ایرنا به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان ، در پیام وزیر امور خارجه گرجستان آمده است : جناب آقای حسین امیر عبداللهیان وزیر  امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ،باعث خرسندی است که چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.


در این روز مهم، مایلم مجدداً بر اهمیت توسعه بیشتر روابط دوستانه و دوجانبه گرجستان با ایران تأکید نمایم. اینجانب مطمئن هستم که از طریق تلاش های مشترک همکاری ها را به نفع دو کشور توسعه و تقویت خواهیم کرد.


در پیام وزیر خارجه گرجستان خطاب به همتای ایرانی خود آمده است ضمن تجدید احترامات فائقه، برای شما و کشور عزیزتان موفقیت، صلح و شکوفایی مستمر آرزومندم.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.