وزیر کشور ساخت پتروشیمی میانکاله منوط به تایید محیط زیست است

نوشهر – ایرنا – وزیرکشور اعلام نظر محیط زیست برای ساخت پتروشیمی میانکاله را کلیدی توصیف کرد و گفت : ساخت پتروشیمی میانکاله منوط به تایید محیط زیست است.


به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد وحیدی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شهرک صنعتی سلمانشهر شهرستان عباس آباد افزود: رعایت مسایل زیست محیطی اولویت نخست در ساخت پتروشیمی میانکاله است و اگر مشکل زیست محیطی نداشته باشد مخالفتی را با احداث این مجتمع نخواهد بود.


وزیر کشور همچنین به فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سلمانشهر اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان کالای خوب و با کیفیت و طراحی مناسبی در این شهرک مشغول فعالیت هستند همچون واحدی که محصولات ضد انفجار با قیمت خیلی پایین تر از مشابه خارجی تولید می کند که کاربرد زیادی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی دارد و باید با حمایت دولت توسعه یابند.


وی بر لزوم توجه مسئولان نسبت به دغدغه های تولیدکنندگان تاکید کرد و اظهار داشت: در حال حاضر ورود کالای قاچاق خسارت جبران ناپذیری بر واحدهای تولید داخل کشور وارد می کند که باید با آن با جدیت برخورد شود.


وزیر کشور همچنین خواستار تعامل و هم افزایی بیشتر بانک ها برای تامین سرمایه گردش واحدهای تولیدی نیمه راکد شد و افزود: با فعال شدن واحدهای نیمه راکد تولیدی علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار شاهد افزایش تولید و توسعه منطقه و به تبع ان کشور خواهیم بود.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.