وضعیت هوای مازندران در ۱۰ روز آینده


ایسنا/مازندران براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز پنج‌شنبه ۹ تا شنبه ۱۸فروردین به شرح زیر پیش‌‏بینی می‏‌شود.


براساس اعلام هواشناسی مازندران روز پنج‌شنبه ۹ فروردین آسمان استان صاف تا نیمه ابری و در ساعات بعد از ظهر با افزایش ابر و در مناطق غربی و ارتفاعات با احتمال  بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.


اما در روزهای جمعه و شنبه ۱۰ و ۱۱ فروردین هوای مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما و در روز یک‌شنبه ۱۲فروردین آسمان استان نیمه ابری از بعد از ظهر ابری بویژه در نیمه غربی با بارش پراکنده و کاهش دما و وزش باد نسبتا شدید مواجه هستیم.


طبق پیش‌بینی هواشناسی مازندران روز دوشنبه ۱۳ فروردین در مناطق ساحلی و جلگه‌ای نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده و وزش باد؛ در ارتفاعات آسمان ابری و مه آلود با بارش باران، وزش باد و کاهش دما همراه است.


همچنین در روز سه‌شنبه ۱۴ تا پنج شنبه ۱۶ فروردین آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما، در روز جمعه ۱۷ همین ماه، هوا نیمه ابری گاهی ابری با احتمال بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز