پیام تبریک امیرعبداللهیان درپی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی‌ در مسابقات جام جهانی باکو را تبریک گفت.


به گزارش ایرنا، حسین امیرعبداللهیان یکشنبه شب درپی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی‌ در مسابقات جام جهانی باکو، در اینستاگرام نوشت: با مسرت فراوان، شاهد درخشش افتخارآفرین جوانان برومند تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در باکو هستیم.


وزیر امور خارجه ادامه داد: جوانان برومندی که از نسل پوریای ولی و جهان پهلوان تختی، در عرصه مسابقات جهانی، نام و پرچم ایران عزیز را در اوج به اهتزاز درآوردند و مایه عزت و افتخار ایران و ایرانی شدند.


امیرعبداللهیان افزود: تبریکات صمیمانه‌ام به ملت غیور و قهرمان پرور، سرمربی ارزشمند تیم ملی، جناب آقای حسن رنگرز و دست مریزاد به شیران بیشه ایران. همیشه درخشان باد، نام ایران پهلوان پرور.


بیشتر بخوانید


“https://irna.ir/xjKWJS”>تیم ملی کشتی فرنگی‌ قهرمان جام جهانی شددسته‌بندی نشده
گروه وکلای همراه

گروه وکلای همراه یکی از مهمترین اقداماتی که پس از به وجود آمدن یک مشکل حقوقی برای اشخاص پیش می آید مشاوره حقوقی می باشد که بایستی حتما با وکیل باتجربه در تهران انجام شود.

دسته‌بندی نشده
معاون پارلمانی رئیس جمهور بذرپاش از گزینه های جدی وزارت راه

لیلا اسماعیل نژاد برچسب‌ها رستم قاسمی شهریار افندی زاده سیدمحمد حسینی تهران – ایرنا – معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، بذرپاش را یکی از گزینه‌های جدی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی دانست اما در عین حال گفت که این موضوع زمانی قطعی می‌شود که رئیس‌جمهور وزیر پیشنهادی را یکشنبه آینده – …

دسته‌بندی نشده
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حاج علی اکبری برگزار می شود

تهران – ایرنا – سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری برگزار می‌شود.