پیام تبریک وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به امیر حاتمی • جلسه کارگروه رفع تحریم در هتل کوبورگ وین آغاز شد

  تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی انتصاب سرتیپ امیر حاتمی به عنوان  “مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش” را به وی تبریک گفت.


  به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، سرتیپ محمدرضا آشتیانی در پیامی با تبریک انتصاب سرتیپ امیر حاتمی به عنوان “مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش” خطاب به وی با تبریک ایام‌الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به آحاد مردم شریف و سربلند ایران و با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه)، و همه شهدای والامقام اظهار کرد: بدین وسیله انتصاب شایسته جنابعالی را از سوی فرمانده معظم و معزز کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به عنوان “مشاور فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ارتش جمهوری اسلامی ایران” را که نشان‌دهنده حسن اعتماد ایشان به جنابعالی است تبریک می‌گویم.


  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عنوان کرد: برای جنابعالی در این عرصه‌ جدید ماموریت که الحمدالله همانند سوابق و تجارب ارزشمند و مجاهدت‌های قبلی‌تان در مسئولیت‌های خطیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران من جمله رده‌های مختلف فرماندهی در ارتش، ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح موفق بودید آرزوی توفیق دارم.


 • آخرین اخبار
  اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

  تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

  آخرین اخبار
  راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

  تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

  آخرین اخبار
  مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

  تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.