کارگران تلمبه خانه پنج خط گوره جاسک از استاندار هرمزگان کمک

بندرعباس-ایرنا- کارگران تلمبه خانه شماره پنج خط انتقال نفت گوره جاسک در قلعه قاضی برای دریافت حقوق عقب افتاده خود از استاندار هرمزگان استمداد طلبیدند.


تعدادی از کارگران روز شنبه با حضور مقابل ساختمان استانداری هرمزگان اعلام کردند حدود ۶ماه است حقوق خود را دریافت نکرده اند.


به گفته این کارگران، بین ۶۰تا ۷۰نفر توسط پیمانکار دوم طرح به کار گرفته شده اند و اکنون برای گرفتن حقوق معوق خود بین وزارت نفت و پیمانکار اول (پایندان) و پیمانکار دوم (اسپادانا) سرگردان هستند و هر یک آنها را به دیگری ارجاع می دهد و این در حالیست که به کار آنها پایان داده شده و دیگر در پروژه مشغول به کار نیستند.


اردیبهشت امسال نیز مشکلات این کارگران رسانه ای شد اما به گفته آنان هنوز پیگیری هایشان به نتیجه نرسیده و دچار مشکلات شدید معیشتی، خانوادگی و درمانی شده اند.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.