گل محمدی چه زمانی به تمرینات پرسپولیس باز می گردد

تهران- ایرنا- مسوولان باشگاه پرسپولیس به دنبال عملی کردن خواسته‌های سرمربی مستعفی خود هستند و به نظر می‌رسد به زودی «یحیی گل‌محمدی» به تمرینات بازگردد.


به گزارش ایرنا، «یحیی گل‌محمدی» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ۲ روز بعد از دیدار تیمش برابر فولاد در هفته شانزدهم لیگ برتر استعفا کرد و در دور جدید تمرینات نیز برای نیم فصل دوم حضور نداشت تا این استعفا شکلی جدی به خود بگیرد.


سرمربی پرسولیس مساله دریافتی بازیکنان و زمین تمرین را از اصلی‌ترین مشکلات تیمش عنوان و اعلام کرد تا زمانی که این مشکلات حل نشود به تمرینات بازنخواهد گشت.


حال مسوولان باشگاه به دنبال پیدا کردن زمین تمرین مناسب هستند و از چند زمین هم بازدید بعمل آمده و با مسوولان زمین باشگاه نفت نیز مذاکراتی را داشتند تا تمرینات پرسپولیس به این ورزشگاه منتقل شود.


از طرفی قرار است با توجه به گفته «رضا درویش» مدیرعامل پرسپولیس، تیم طی چند روز آتی، بخشی دیگر از مطالبات بازیکنان پرداخت شود تا شرایط به خواسته سرمربی تیم نزدیک شود.


با توجه به این اتفاقات به نظر می‌رسد طی یکی دو روز آتی شاهد بازگشت یحیی گل‌محمدی به تمرینات تیم باشیم.


تیم فوتبال پرسپولیس ۱۸ بهمن ماه در دیدار سوپرجام مقابل فولاد خوزستان به میدان خواهد رفت.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.