جانواریو بازگشت به ایران برایم رویا بود وضعیت همکاری با استقلال

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق باشگاه استقلال گفت: خیلی خوشحال هستم از اینکه در ورزشگاه بودم و توانستم پیروزی تیم استقلال را مقابل پیکان از نزدیک تماشا کنم. بازگشت به ایران و تماشای بازی استقلال برایم رویا بود.


به گزارش ایرنا، «فابیو جانواریو» در حاشیه بازی استقلال و پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: اینکه دوباره به ایران برگردم و بازی استقلال را از نزدیک تماشا کنم برایم یک رویا بود.


وی افزود: خیلی خوشحال هستم از اینکه در ورزشگاه بودم و توانستم پیروزی تیم استقلال را از نزدیک تماشا کنم.


پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: من حتی در برزیل هم که بودم بازی‌های استقلال را با جدیت و علاقه زیادی دنبال می‌کردم و همیشه با علاقه از تیمی که خاطرات خوبی از آن دارم حرف می‌زنم.


جانواریو اضافه کرد: من فعلا به ایران آمده‌ام تا دوستانم را ببینم، اینکه با استقلال همکاری ‌می‌کنم یا نه بعدا مشخص خواهد شد و چیزی معلوم نیست.


تیم فوتبال استقلال در دیدار معوقه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور موفق شد به سختی و با درخشش دروازه‌بان جوان و تیر دروازه خود از سد پیکان عبور کند.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.