دستور ویژه وزیر کشور به امور اتباع برای تمدید روادید شاعر افغانستانی

تهران – ایرنا – وزیر کشور به دنبال درد دل شاعر و نویسنده افغانستانی و درخواست وی برای تمدید روادید اقامتی در ایران به مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی دستور داد که در اسرع وقت این مساله مورد بررسی قرار گیرد.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی از مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خواست به فوریت موضوع تمدید روادید “نجیب بارور” این شاعر جوان افغانستانی را بررسی و نتیجه را  اعلام کند.

به دنبال پیامی که این شاعر معاصر افغانستانی در فضای مجازی منتشر کرد، برخی از اهالی فرهنگ از مسوولان خواستند که مساله تمدید روادید بارور را پیگیری و مساعدت کنند که امکان تمدید اقامت وی فراهم شود.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.