یک درخواست دلیل حضور مدیرعامل در تمرین استقلال

تهران- ایرنا- تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (یکشنبه) در شرایطی برگزار شد که مصطفی آجورلو مدیرعامل آبی‌پوشان با حضور در مجموعه ورزشی انقلاب عملکرد تیمش را زیر نظر گرفت.


به گزارش ایرنا، تمرین امروز استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.


مصطفی آجورلو مدیرعامل آبی‌پوشان با حضور در مجموعه ورزشی انقلاب عملکرد تیمش را زیر نظر گرفت.


او ضمن تقدیر از عملکرد مربیان و بازیکنان تا اینجای مسابقات لیگ برتر از آنها خواست در این بازی‌های باقیمانده با تمام قدرت در زمین حاضر شوند و سعی کنند با کسب بهترین نتایج قهرمان شده و جام را به هواداران هدیه کنند.


او تاکید کرد: همه مجموعه باشگاه تلاش خواهند کرد تا بهترین شرایط و امکانات را برای مربیان و بازیکنان استقلال فراهم کنند تا این تیم بدون دغدغه به فکر موفقیت و سربلندی استقلال باشد.


«فرهاد مجیدی» پیش از شروع تمرین دقایقی برای بازیکنانش به صحبت پرداخت و برنامه های تمرینی را برای آن‌ها شرح داد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.